Nowa aplikacja mobilna AgroAssitant już jest!

19-06-2018, 11:06   •   Zespół ASAP

Bardzo nam miło ogłosić, że po kilku latach prac badawczych, testowych, weryfikacyjnych uruchomiliśmy naszą mobilną aplikację Agro-Assistant. Aplikacja ma pomagać producentom rolnym w uzyskaniu jeszcze lepszych wyników, ostrzeganiu ich o zagrożeniach, jakie mogą pojawić się na ich polach.

Prezentujemy Państwu Aplikację Agro-Assistant, której zadaniem jest innowacyjne wykorzystanie danych satelitarnych w procesie zarządzania produkcją rolną, celem osiągnięcia lepszych wyników tj. zwiększenia plonu i zmniejszenia kosztów.

Aplikacja Agro-Assistant korzysta z doświadczeń i wiedzy budowanej przez zespół specjalistów ASAP od 2014 r. Nasze produkty oparte o dane satelitarne zostały zweryfikowane w terenie, a ich skuteczność została potwierdzona przez naszych partnerów i niezależnych użytkowników.

Zadaniem Aplikacji Agro-Assistant jest dostarczenie komplementarnego narzędzia do zarządzania produkcją rolną głównie w dużych gospodarstwach. Połączenie skuteczności aplikacji ze wsparciem doradców zewnętrznych firm, w tym m.in. Timac Agro jest kluczem do bardziej efektywnego zarządzania produkcją rolną. Zobacz jak nasze produkty pozwolą Ci wprowadzić oszczędności i w jaki sposób możesz zwiększyć swoje przychody.

Wiecej informacji uzyskasz na stronie AgroAssistant http://agro-assistant.pl/index.php a aplikacje pobierzesz ze sklepu GooglePlay https://play.google.com/store/apps/details?id=com.granado.agroasistant


Instytut Geodezji i Kartografii
ul. Modzelewskiego 27, 02-679 Warszawa
e-mail: asap@igik.edu.pl

Bądź na bieżąco


Szybki kontakt